KAFELKI ZE ZNAKAMI ZODIAKU STEATYT

8 kafelków, porcelana, farby naszkliwne, złocenie, wym.: 15 x 15 cm; na groszkowanym tle reliefowe znaki zodiaku: byk, rak, panna, waga, skorpion, strzelec, koziorożec, wodnik; niesygnowane. Stan zachowania: b. dr. przetarcia złocenia. Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych „Steatyt” Zygmunt Buksowicz, Katowice, ok. 1960.
Prezentowane kafelki nie były jak dotąd reprodukowane w publikacjach dotyczących Wytwórni Wyrobów Ceramicznych „Steatyt”.

Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
5 900 zł

Poz. 67. , KAFELKI ZE ZNAKAMI ZODIAKU STEATYT - kontakt