Paweł WRÓBEL „Wieczorny pejzaż śląski”, 1982

„Wieczorny pejzaż śląski”, 1982

akryl, płótno, 45 x 60 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P / 1982 r.

Cena wywoławcza:
4 600 zł
Cena uzyskana:
4 600 zł

Poz. 2. , „Wieczorny pejzaż śląski”, 1982 - kontakt