Paweł WRÓBEL „W parku”, 1974

Paweł WRÓBEL „W parku”, 1974
„W parku”, 1974

akryl, płótno, 40 x 60 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P / 1974 r.

Cena wywoławcza:
4 400 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł

Poz. 1. , „W parku”, 1974 - kontakt

Paweł WRÓBEL „W parku”, 1974