Ewald GAWLIK „Przy koksioku ”, 1978

„Przy koksioku ”, 1978

olej, płótno, 85 x 130 cm,
sygn. p.d.: E. Gawlik 78.

Cena wywoławcza:
9 400 zł
Cena uzyskana:
44 500 zł

Poz. 5. , „Przy koksioku ”, 1978 - kontakt