Paweł WRÓBEL „Pejzaż miejski ze straganem”

„Pejzaż miejski ze straganem”

kredka, papier, 13,5 x 20 cm,
niesygnowany.
Obraz po konserwacji, papier naklejony na karton.

Cena wywoławcza:
1 200 zł

Poz. 3. , „Pejzaż miejski ze straganem” - kontakt