Aukcja nr 164 - 21.10.2017

MALARSTWO, GRAFIKA, FOTOGRAFIA, RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE
21 października 2017 - godz. 16.00
Galeria Sztuki Współczesnej BWA, Katowice, Al. W. Korfantego 6

Zapraszamy na wystawę przedaukcyjną w salonie Desy w Katowicach przy ul. Mariackiej 5 czynną w dniach od 12 do 20 października w godz. 10.30 – 18.00 oraz w dniu aukcji w godz. 10.00 – 13.00

Aukcja nr 164 - 21.10.2017

Bolesław STAWIŃSKI i Piotr STAWIŃSKI: z cyklu „Nieprzemijająca pamięć”,
tusz, tempera, papier naklejony na tekturę, 42 x 54 cm,
sygn. p.d.: Bol. Stawiński / Piotr Stawiński.
Na odwrocie autorska nalepka z tekstem maszynowym: „Bolesław i Piotr Stawińscy / tytuł 
 „Doczekać życia”/ z cyklu „Nieprzemijająca pamięć” / technika: tusz, tempera / wymiar 42 x 54 cm / rok 1975.
Obraz był eksponowany w 1984 na wystawie w Muzeum Martyrologicznym w Żabikowie k/Poznania, oraz w 1985 w Miejskim Domu Kultury w Bytomiu na wystawie „Odsłonięcie” 
Grupy Dell Arte.
Praca ze zbiorów rodziny artystów.
Author
Title
„Doczekać życia”, 1975
Details
z cyklu „Nieprzemijająca pamięć”, tusz, tempera, papier naklejony na tekturę, 42 x 54 cm, sygn. p.d.: Bol. Stawiński / Piotr Stawiński. Na odwrocie autorska nalepka z tekstem maszynowym: „Bolesław i Piotr Stawińscy / tytuł „Doczekać życia”/ z cyklu „Nieprzemijająca pamięć” / technika: tusz, tempera / wymiar 42 x 54 cm / rok 1975. Obraz był eksponowany w 1984 na wystawie w Muzeum Martyrologicznym w Żabikowie k/Poznania, oraz w 1985 w Miejskim Domu Kultury w Bytomiu na wystawie „Odsłonięcie” Grupy Dell Arte. Praca ze zbiorów rodziny artystów.
Cena wywoławcza:
2 700 zł 

Poz. , Aukcja nr 164 - 21.10.2017 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 164 - 21.10.2017 - kontakt