21 października 2017 - godz. 16.00

Erno ERB: olej, tektura, 49 x 35,5 cm,
sygn. p.d.: E Erb.
Na odwrocie nieczytelny napis ołówkiem oraz 2 drukowane nalepki nieznanych galerii z tekstem kredką i atramentem: Erno Erb / Studjum starca, na jednej z nalepek pieczątka: 6 list. 1928. Na kartonie z tyłu drukowana nalepka składu obrazów Jana Jóźwiaka z Poznania, ul. Jezuicka 1.
„Studium starca”, ok. 1928
olej, tektura, 49 x 35,5 cm, sygn. p.d.: E Erb. Na odwrocie nieczytelny napis ołówkiem oraz 2 drukowane nalepki nieznanych galerii z tekstem kredką i atramentem: Erno Erb / Studjum starca, na jednej z nalepek pieczątka: 6 list. 1928. Na kartonie z tyłu drukowana nalepka składu obrazów Jana Jóźwiaka z Poznania, ul. Jezuicka 1.
Cena wywoławcza:
7 400 zł
Cena uzyskana:
7 400 zł

Poz. , Aukcja nr 164 - 21.10.2017 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 164 - 21.10.2017 - kontakt

Wojciech KOSSAK : olej, płótno, 70 x 99 cm,
sygn. l.d.: Wojciech Kossak / 1912.
Na odwrocie nalepka z informacją dr. Stanisława Dąbrowskiego o wydanym osobno orzeczeniu, oraz autorski napis: „Stwierdzam autentyczność / Wojciech Kossak” (czerwona pieczęć lakowa). W załączeniu opinia dr. St. Dąbrowskiego.
„Dwaj grenadierzy”, 1912
olej, płótno, 70 x 99 cm, sygn. l.d.: Wojciech Kossak / 1912. Na odwrocie nalepka z informacją dr. Stanisława Dąbrowskiego o wydanym osobno orzeczeniu, oraz autorski napis: „Stwierdzam autentyczność / Wojciech Kossak” (czerwona pieczęć lakowa). W załączeniu opinia dr. St. Dąbrowskiego.
Cena wywoławcza:
53 000 zł

Kazimierz ALCHIMOWICZ: gwasz, sepia, tektura, 24 x 35,7 cm,
niesygnowany, p.d. napis atramentem: Oryginalny szkic K. Alchimowicza / Fr. Czosnowski (?) / prezes Tow.
Na odwrocie drukowana nalepka oznaczona numerem 896, z tekstem atramentem: Autor Alchimowicz Kazimierz / Mk 7.000 / Studjum / Rodzaj dzieła rys. / Własność Tow. Art. / data nadesłania 5/18/1918.
Nalepka z orzeczeniem dr. Kazimierza Buczkowskiego z 12 października 1957.
„Koronacja Władysława Łokietka. Studium”
gwasz, sepia, tektura, 24 x 35,7 cm, niesygnowany, p.d. napis atramentem: Oryginalny szkic K. Alchimowicza / Fr. Czosnowski (?) / prezes Tow. Na odwrocie drukowana nalepka oznaczona numerem 896, z tekstem atramentem: Autor Alchimowicz Kazimierz / Mk 7.000 / Studjum / Rodzaj dzieła rys. / Własność Tow. Art. / data nadesłania 5/18/1918. Nalepka z orzeczeniem dr. Kazimierza Buczkowskiego z 12 października 1957.
Cena wywoławcza:
4 900 zł