21 października 2017 - godz. 16.00

Józef GAJZLER: olej, płótno, 49,5 x 59,5 cm,
sygn. l.d.: J. Gajzler.
Na odwrocie autorski opis: Gajzler / 49/75 / Stary szyb / rys. z natury, oraz naklejka z nieczytelnym tekstem maszynowym, wypełniona tekstem długopisem: Józef Gajzler / 40-303 Katowice / Lenina 28 / 12. II. 1945 / operator / zawodowe / stary szyb / olej 60 x 50 cm.
„Stary szyb”
olej, płótno, 49,5 x 59,5 cm, sygn. l.d.: J. Gajzler. Na odwrocie autorski opis: Gajzler / 49/75 / Stary szyb / rys. z natury, oraz naklejka z nieczytelnym tekstem maszynowym, wypełniona tekstem długopisem: Józef Gajzler / 40-303 Katowice / Lenina 28 / 12. II. 1945 / operator / zawodowe / stary szyb / olej 60 x 50 cm.
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:

Poz. , Aukcja nr 164 - 21.10.2017 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 164 - 21.10.2017 - kontakt