Andrzej MALINOWSKI „Sosny”

Andrzej MALINOWSKI „Sosny”
„Sosny”

olej, tektura, 8,5 x 12 cm,
sygn. p.d.: And. Malinowski.
Na odwrocie drukowana naklejka Salonu Stowarzyszenia Artystów, Poznań, plac Wolności 14 a, z tekstem atramentem: Andr. Malinowski Wyspiańskiego 6 / Sosny (olejne).

Cena wywoławcza:
1 350 zł

Malarz związany z poznańskim środowiskiem artystycznym, uczestnik powstania wielkopolskiego. Był członkiem Stowarzyszenia Artystów w Poznaniu, a także gospodarzem salonu wystawowego przy pl. Wolności 14 a, brał udział w wystawach Stowarzyszenia. Malował niewielkich rozmiarów nastrojowe pejzaże z rejonu Wielkopolski, widoki morskie, martwe natury i kwiaty.

Poz. 43., „Sosny” - kontakt

Andrzej MALINOWSKI „Sosny”