Paweł WRÓBEL „Pejzaż z polem słoneczników”, 1969

„Pejzaż z polem słoneczników”, 1969

olej, sklejka, 45,5 x 65 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P / 1969 r.
Na odwrocie czarnym tuszem monogram B.K. (Bronisław Krawczuk), napis atramentem: łopata. Prezentowany obraz został zakupiony przez Bronisława Krawczuka bezpośrednio od Pawła Wróbla.

Cena wywoławcza:
5 800 zł

Poz. 1., „Pejzaż z polem słoneczników”, 1969 - kontakt