Zdzisław PRZEBINDOWSKI „Kwitnący sad”

„Kwitnący sad”

olej, tektura, 23,2 x 29,8 cm,
sygn. l.d.: Z. Przebindowski

Cena wywoławcza:
3 200 zł

Malarz i grafik. Kształcił się w Państwowej Szkole Sztuk Zdobniczych i Przemysłu Artystycznego w Poznaniu (1920-25), studia kontynuował w krakowskiej ASP u F. Pautscha (1925-29). Uprawiał malarstwo olejne i grafikę. Malował sceny rodzajowe, pejzaże miejskie, widoki podkrakowskich wsi, portrety, akty, martwe natury.

Poz. 46., „Kwitnący sad” - kontakt