Zdzisław LACHUR „Klęcząca postać”

„Klęcząca postać”

akwarela, gwasz, papier, 41,7 x 30 cm,
sygn. p.d.: Z. Lachur

Cena wywoławcza:
680 zł
Cena uzyskana:

Poz. 9., „Klęcząca postać” - kontakt