J. KONARSKI „Czerkies na koniu”

„Czerkies na koniu”

olej, tektura, 14 x 6,5 cm,
sygn. p.d.: J. Konarski

Cena wywoławcza:
3 200 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł

Malarz z kręgu monachijczyków. Artystę podpisującego swoje prace J. Konarski utożsamiano z Wieruszem-Kowalskim, którego twórczością Konarski wyraźnie się inspirował.

Poz. 62., „Czerkies na koniu” - kontakt