:  brąz, brązowa patyna, wym.:  21,5 x 19,5 x 14,5 cm, sygn. odlewni: F. Barbedienne. Fondeur. (Ferdinand Barbedienne, 1810-1892), stempel: Reduction Mecanique A. Collas Brevete; figurka wg marmurowej rzymskiej kopii rzeźby hellenistycznej, odnalezionej  na rzymskim wzgórzu Celius, obecnie w zbiorach Muzeum Narodowego w Berlinie.
Francja, ok. 1890
„Dziewczynka grająca w kości”
brąz, brązowa patyna, wym.: 21,5 x 19,5 x 14,5 cm, sygn. odlewni: F. Barbedienne. Fondeur. (Ferdinand Barbedienne, 1810-1892), stempel: Reduction Mecanique A. Collas Brevete; figurka wg marmurowej rzymskiej kopii rzeźby hellenistycznej, odnalezionej na rzymskim wzgórzu Celius, obecnie w zbiorach Muzeum Narodowego w Berlinie. Francja, ok. 1890
Cena wywoławcza:
2 400 zł