: neorokokowy korpus w formie płaskiej, stylizowanej muszli na 3 nóżkach, uchwyt w formie rocaille`a; wym.: 7 x 28 x 25 cm, waga 378 g, sr. pr. 800, niemieckie cechy po 1886, złotnik M. H. Wilkens & Söhne, Brema, numer wzoru 63637,  stempel monachijskiego jubilera-detalisty Wollenwebera.
Niemcy, ok. 1886
SREBRNA PATERA WILKENS & SÖHNE
neorokokowy korpus w formie płaskiej, stylizowanej muszli na 3 nóżkach, uchwyt w formie rocaille`a; wym.: 7 x 28 x 25 cm, waga 378 g, sr. pr. 800, niemieckie cechy po 1886, złotnik M. H. Wilkens & Söhne, Brema, numer wzoru 63637, stempel monachijskiego jubilera-detalisty Wollenwebera. Niemcy, ok. 1886
Cena wywoławcza:
2 200 zł

: koliste wysklepione stopy, tralkowe trzony , wazonowe tulejki z wydatnymi płaskimi profitkami, stopy i trzony dekorowane reliefowym motywem kwiatów i girland;
wys. 22 cm, waga 902 g, srebro pr. 12, austriacki znak kontrybucyjny z literą E (Kraków) dla przedmiotów średniej wielkości, 1806-1807, monogram złotnika HB.
Małopolska zachodnia, k. XVIII w.
PARA SREBRNYCH ŚWIECZNIKÓW
koliste wysklepione stopy, tralkowe trzony , wazonowe tulejki z wydatnymi płaskimi profitkami, stopy i trzony dekorowane reliefowym motywem kwiatów i girland; wys. 22 cm, waga 902 g, srebro pr. 12, austriacki znak kontrybucyjny z literą E (Kraków) dla przedmiotów średniej wielkości, 1806-1807, monogram złotnika HB. Małopolska zachodnia, k. XVIII w.
Cena wywoławcza:
6 700 zł
Cena uzyskana:

: mosiądz srebrzony, wys. 27 cm; kwadratowe wysklepione stopy na 4 nóżkach, kanelowane trzony na cokołach z motywem baranich głów, tulejki w formie kompozytowych głowic;  sygn. (w owalu): Fraget/N/Plaque, w owalu 2 młoteczki skrzyżowane z cyrklem, wybity numer modelu  4785. Stan zachowania: brak profitek.
Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget, Warszawa, ok. 1920
PARA ŚWIECZNIKÓW EKLEKTYCZNYCH FRAGET
mosiądz srebrzony, wys. 27 cm; kwadratowe wysklepione stopy na 4 nóżkach, kanelowane trzony na cokołach z motywem baranich głów, tulejki w formie kompozytowych głowic; sygn. (w owalu): Fraget/N/Plaque, w owalu 2 młoteczki skrzyżowane z cyrklem, wybity numer modelu 4785. Stan zachowania: brak profitek. Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget, Warszawa, ok. 1920
Cena wywoławcza:
1 350 zł