Leon WYCZÓŁKOWSKI: litografia barwna, 59,3 x 43 cm,
sygn. na kamieniu p.d.: LWyczół.
U dołu na marginesie napis: „RYS. NA KAMIENIU LEON WYCZÓŁKOWSKI ODBITO W LITOGRAFJI JANA COTTY”, oraz nadruk typograficzny  w języku rosyjskim o dopuszczeniu do publikacji przez cenzurę wojenną w Warszawie 7 stycznia 1915.
„Chrystus na krzyżu w adoracji świętych i królów polskich”, 1915
litografia barwna, 59,3 x 43 cm, sygn. na kamieniu p.d.: LWyczół. U dołu na marginesie napis: „RYS. NA KAMIENIU LEON WYCZÓŁKOWSKI ODBITO W LITOGRAFJI JANA COTTY”, oraz nadruk typograficzny w języku rosyjskim o dopuszczeniu do publikacji przez cenzurę wojenną w Warszawie 7 stycznia 1915.
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł

Jan NOWAK: linoryt, 8/15, odbitka wykonana ręcznie bez użycia prasy graficznej,
71 x 55 cm, sygn. oł. p.d.: Jan Nowak 2013 r.; oł. l.d.: Linoryt 8/15 „Kowboje śląscy XXI w.”
(„Szczerze. Linoryty Jana Nowaka”, Muzeum Śląskie w Katowicach, 2014, il. s. 186).
„Kowboje śląscy XXI w.”, 2013
linoryt, 8/15, odbitka wykonana ręcznie bez użycia prasy graficznej, 71 x 55 cm, sygn. oł. p.d.: Jan Nowak 2013 r.; oł. l.d.: Linoryt 8/15 „Kowboje śląscy XXI w.” Odbitkę prezentowanej grafiki posiada w swoich zbiorach Muzeum Śląskie w Katowicach. („Szczerze. Linoryty Jana Nowaka”, Muzeum Śląskie w Katowicach, 2014, il. s. 186).
Cena wywoławcza:
1 350 zł
Cena uzyskana:
1 350 zł