Piotr STAWIŃSKI: olej, płótno, 100 x 81 cm,
sygn. p. d.: Piotr Stawiński VI. 1994.
Na odwrocie drukowana naklejka autorska z teksem maszynowym: „Fragment stamtąd (Kapliczka” / olej na płótnie / 100 x 81 / 1994 / Piotr Stawiński / PL-41-902 Bytom, ul. Józefczaka 8/5; drukowana naklejka z wymienionymi wystawami: 1994 – Bischof-Moser-
Haus, Stuttgart, Niemcy / 1999 - Zeitgenössische Polnische Malerei, Stuttgart, Niemcy /
2 000 - Zeitgenössische Polnische Malerei / Ulm, Niemcy.
„Fragment stamtąd (Kapliczka)”, 1994
olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. p. d.: Piotr Stawiński VI. 1994. Na odwrocie drukowana naklejka autorska z teksem maszynowym: „Fragment stamtąd (Kapliczka” / olej na płótnie / 100 x 81 / 1994 / Piotr Stawiński / PL-41-902 Bytom, ul. Józefczaka 8/5; drukowana naklejka z wymienionymi wystawami: 1994 – Bischof-Moser- Haus, Stuttgart, Niemcy / 1999 - Zeitgenössische Polnische Malerei, Stuttgart, Niemcy / 2 000 - Zeitgenössische Polnische Malerei / Ulm, Niemcy.
Cena wywoławcza:
3 300 zł