Stanisław MALCHER: olej, tektura, 80,5 x 54 cm,
nie sygnowany.
Na odwrocie  potwierdzenie autentyczności przez syna artysty Jacka Władysława Malchera: Stanisław Zygmunt Malcher 1900-1944 / Absolwent Akademii Sztuk Pięknych / w Krakowie / „Krzew z ptakami”/  / Kraków, ok. 1940 r. / za autentyczność syn artysty Jacek Władysław / Malcher / Kraków, 14 czerwca 1985 r. (podpis ).
„Krzew z ptakami”, ok. 1940
olej, tektura, 80,5 x 54 cm, nie sygnowany. Na odwrocie potwierdzenie autentyczności przez syna artysty Jacka Władysława Malchera: Stanisław Zygmunt Malcher 1900-1944 / Absolwent Akademii Sztuk Pięknych / w Krakowie / „Krzew z ptakami”/ / Kraków, ok. 1940 r. / za autentyczność syn artysty Jacek Władysław / Malcher / Kraków, 14 czerwca 1985 r. (podpis ).
Cena wywoławcza:
3 300 zł