Johann Traugott SCHMIDT: olej, płótno, 66 x 61 cm,
sygn. p.d.: Joh. Schmidt.
Na odwrocie drukowana naklejka w języku niemieckim, wypełniona tekstem atramentem: Absender: Johann (papier uszkodzony) / Wohnort: Hindenburg O/S / Titel des Werkes: Waldsee / Besitzer des Werkes: Joh. Schmidt / Nettopreis: RM 300.
„Jezioro leśne”
olej, płótno, 66 x 61 cm, sygn. p.d.: Joh. Schmidt. Na odwrocie drukowana naklejka w języku niemieckim, wypełniona tekstem atramentem: Absender: Johann (papier uszkodzony) / Wohnort: Hindenburg O/S / Titel des Werkes: Waldsee / Besitzer des Werkes: Joh. Schmidt / Nettopreis: RM 300.
Cena wywoławcza:
2 400 zł

Stanisław Ignacy FABIJAŃSKI: akwarela, tektura, 50 x 35 cm,
sygn. l.d.: St. Fabijański.
Na odwrocie pieczęć Magazynu Przyborów Malarskich R. Aleksandrowicz Kraków ul. Basztowa 11, oraz  naklejka Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego z Krakowa.
„Kościół św. Barbary w Krakowie”
akwarela, tektura, 50 x 35 cm, sygn. l.d.: St. Fabijański. Na odwrocie pieczęć Magazynu Przyborów Malarskich R. Aleksandrowicz Kraków ul. Basztowa 11, oraz naklejka Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego z Krakowa.
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 320 zł

Anna GRAMATYKA-OSTROWSKA: akwarela, tektura, 35,5 x 25,3 cm,
sygn. l.d.: AGramatyka 913.
Na odwrocie napis ołówkiem: „Widok na Jarmutę w Szczawnicy”, oraz  pieczęć zakładu  galanteryjno-introligatorskiego  Roberta Jahody, znanego krakowskiego introligatora, którego zakład zajmował się również oprawą obrazów.
„Widok na Jarmutę w Szczawnicy, 1913
akwarela, tektura, 35,5 x 25,3 cm, sygn. l.d.: AGramatyka 913. Na odwrocie napis ołówkiem: „Widok na Jarmutę w Szczawnicy”, oraz pieczęć zakładu galanteryjno-introligatorskiego Roberta Jahody, znanego krakowskiego introligatora, którego zakład zajmował się również oprawą obrazów.
Cena wywoławcza:
2 700 zł
Cena uzyskana:

Władysław SKOCZYLAS: akwarela, papier, 27,5 x 33,3 cm,
na odwrocie  drukowana naklejka TPSP w Poznaniu, wypełniona tekstem atramentem: Reg. obrazów nr. bież 425 / Władysław Skoczylas / Osiedle góralskie / cena sprzedaży 400 db / akwarela. Na odwrocie ramy naklejka wypełniona tekstem maszynowym: Obraz / „Osiedle góralskie” / był eksponowany / na wystawie wspólnej W. Skoczylasa, J. Mal -/ czewskiego,  J. Mehoffera, M. Wywiórskiego i / H. Jackowskiego w TPSP w Poznaniu w styczniu / 1910 roku.
„Osiedle góralskie”
akwarela, papier, 27,5 x 33,3 cm, na odwrocie drukowana naklejka TPSP w Poznaniu, wypełniona tekstem atramentem: Reg. obrazów nr. bież 425 / Władysław Skoczylas / Osiedle góralskie / cena sprzedaży 400 db / akwarela. Na odwrocie ramy naklejka wypełniona tekstem maszynowym: Obraz / „Osiedle góralskie” / był eksponowany / na wystawie wspólnej W. Skoczylasa, J. Mal -/ czewskiego, J. Mehoffera, M. Wywiórskiego i / H. Jackowskiego w TPSP w Poznaniu w styczniu / 1910 roku.
Cena wywoławcza:
5 400 zł