Juliusz KOSSAK: akwarela, papier, 19 x 12 cm,
nie sygnowany.
Na odwrocie atramentem potwierdzenie autentyczności przez Wojciecha Kossaka: „Dama dworu króla Jana III  / z notatnika mojego Ojca Juliusza / Wojciech Kossak” .
Stan zachowania: papier pożółkły, z dr. ubytkami, naklejony na karton.
„Dama dworu króla Jana III”
akwarela, papier, 19 x 12 cm, nie sygnowany. Na odwrocie atramentem potwierdzenie autentyczności przez Wojciecha Kossaka: „Dama dworu króla Jana III / z notatnika mojego Ojca Juliusza / Wojciech Kossak” . Stan zachowania: papier pożółkły, z dr. ubytkami, naklejony na karton.
Cena wywoławcza:
2 700 zł