Soter JAXA-MAŁACHOWSKI „Wenecja. Dogana i Santa Maria della Salute”, 1930

„Wenecja. Dogana i Santa Maria della Salute”, 1930

akwarela, gwasz, tektura, 49 x 68,7 cm,
sygn. p.d.: S. Jaxa / 1930;

Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł

Poz. 24, „Wenecja. Dogana i Santa Maria della Salute”, 1930 - kontakt