Paweł WRÓBEL „Pejzaż śląski”, 1974

„Pejzaż śląski”, 1974

akryl, płótno, 51 x 60 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1974 r.
Na odwrocie na dolnej listwie krosien drukowana naklejka: Galerie Kaschenbach Trier Fleischstr. 50.

Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
10 800 zł

Poz. 3, „Pejzaż śląski”, 1974 - kontakt