Ewald GAWLIK „Jesień w Giszowcu ”, 1985

„Jesień w Giszowcu ”, 1985

olej, płótno, 79,5 x 99 cm,
sygn. p.d.: E. Gawlik 85.

Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
15 500 zł

Poz. 8, „Jesień w Giszowcu ”, 1985 - kontakt