Aukcja nr 155 - 15.10.2016

MALARSTWO, GRAFIKA, RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE
15 października 2016 - godz. 16.00
Galeria Sztuki Współczesnej BWA, Katowice, Al. W. Korfantego 6

Aukcja nr 155 - 15.10.2016

Aleksander RAK: miękki werniks, 30 x 20,8 cm,
sygn. oł. p.d.: ARak 1961. U dołu dedykacja oł.: Kochanemu Stefanowi Suberlakowi / od nauczyciela / 5 / III / 1962.
Grafika reprodukowana w : „Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie 50-lecie Wydziału Grafiki Filii w Katowicach 1947-1997”, Katowice, 1997, s. 54.
Author
Title
„Starzec”, 1961
Details
miękki werniks, 30 x 20,8 cm, sygn. oł. p.d.: ARak 1961. U dołu dedykacja oł.: Kochanemu Stefanowi Suberlakowi / od nauczyciela / 5 / III / 1962. Grafika reprodukowana w : „Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie 50-lecie Wydziału Grafiki Filii w Katowicach 1947-1997”, Katowice, 1997, s. 54.
Cena wywoławcza:
800 zł 

Poz. , Aukcja nr 155 - 15.10.2016 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 155 - 15.10.2016 - kontakt

Aukcja nr 155 - 15.10.2016

Jan NOWAK: sucha igła, 19/21, 34 x 22 cm, 
sygn. oł. p.d.: Jan Nowak 1999 r.; oł. l.d.: sucha igła 19/21 „Apokalipsa św. Jana - walka anioła z szatanem”.
Odbitkę prezentowanej grafiki posiada w swoich zbiorach Muzeum Śląskie w Katowicach. 
(„Szczerze. Linoryty Jana Nowaka”, Muzeum Śląskie w Katowicach, 2014, il. s. 202).
Author
Title
„Apokalipsa św. Jana - walka anioła z szatanem”, 1999
Details
sucha igła, 19/21, 34 x 22 cm, sygn. oł. p.d.: Jan Nowak 1999 r.; oł. l.d.: sucha igła 19/21 „Apokalipsa św. Jana - walka anioła z szatanem”. Odbitkę prezentowanej grafiki posiada w swoich zbiorach Muzeum Śląskie w Katowicach. („Szczerze. Linoryty Jana Nowaka”, Muzeum Śląskie w Katowicach, 2014, il. s. 202).
Cena wywoławcza:
700 zł 
Cena uzyskana:
Sprzedane po aukcji

Poz. , Aukcja nr 155 - 15.10.2016 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 155 - 15.10.2016 - kontakt

Aukcja nr 155 - 15.10.2016

Jan NOWAK: sucha igła, 19/25, 24,5 x 19,8 cm,
sygn. oł. p.d.: Jan Nowak 2003 r.; oł. l.d.: sucha igła 19/25 „Ogród XI”.
Odbitkę prezentowanej grafiki posiada w swoich zbiorach Muzeum Śląskie w Katowicach.
(„Szczerze. Linoryty Jana Nowaka”, Muzeum Śląskie w Katowicach, 2014, il. s. 103).
Author
Title
„Ogród XI ”, 2003
Details
sucha igła, 19/25, 24,5 x 19,8 cm, sygn. oł. p.d.: Jan Nowak 2003 r.; oł. l.d.: sucha igła 19/25 „Ogród XI”. Odbitkę prezentowanej grafiki posiada w swoich zbiorach Muzeum Śląskie w Katowicach. („Szczerze. Linoryty Jana Nowaka”, Muzeum Śląskie w Katowicach, 2014, il. s. 103).
Cena wywoławcza:
600 zł 
Cena uzyskana:
800 zł

Poz. , Aukcja nr 155 - 15.10.2016 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 155 - 15.10.2016 - kontakt