15 października 2016 - godz. 16.00

: fajans, farby podszkliwne, wym.: 41,7 x 19,5 cm,  wg projektu Vaclava Suchánka  (w wersji na trzech księgach), znak wyciskany: P pomiędzy rogami jelenia i bawołu / Made in Poland /  P w trójkącie, wyciskane numery 649 / 234 / 2, ryte / I.
Stan zachowania: b. dr. ubytki szkliwa u dołu podstawy.
Pacyków, 1921-1929
FIGURA PUCHACZA SIEDZĄCEGO NA DWÓCH KSIĘGACH
fajans, farby podszkliwne, wym.: 41,7 x 19,5 cm, wg projektu Vaclava Suchánka (w wersji na trzech księgach), znak wyciskany: P pomiędzy rogami jelenia i bawołu / Made in Poland / P w trójkącie, wyciskane numery 649 / 234 / 2, ryte / I. Stan zachowania: b. dr. ubytki szkliwa u dołu podstawy. Pacyków, 1921-1929
Cena wywoławcza:
9 400 zł

Poz. , Aukcja nr 155 - 15.10.2016 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 155 - 15.10.2016 - kontakt

: fajans, farby podszkliwne, wys. 19,5 cm, wg modelu Stephana Dakona (1904 - 1992);
znak drukowany: Goldscheider / Wien, sygnatura ryta i drukowana: Dakon,
pieczątka: Made in Austria,
wyciskane numery: 6826/2/19, czarną farbą: Z.
Stan zachowania: dr. wyszczerbienie z tyłu przy krawędzi sukni.
Wiedeń, ok. 1930
FIGURKA DZIEWCZYNY GOLDSCHEIDER
fajans, farby podszkliwne, wys. 19,5 cm, wg modelu Stephana Dakona (1904 - 1992); znak drukowany: Goldscheider / Wien, sygnatura ryta i drukowana: Dakon, pieczątka: Made in Austria, wyciskane numery: 6826/2/19, czarną farbą: Z. Stan zachowania: dr. wyszczerbienie z tyłu przy krawędzi sukni. Wiedeń, ok. 1930
Cena wywoławcza:
1 200 zł