15 października 2016 - godz. 16.00

Piotr STAWIŃSKI: olej, płótno, 100 x 81 cm,
sygn. p. d.: Piotr Stawiński VII. 1994.
Na odwrocie drukowana naklejka autorska z teksem maszynowym, drukowana naklejka w j. włoskim z tekstem flamastrem: Artista Piotr Stawinski / Titolo dell` opera: „Akompaniament” /Tecnica olio / Misura: 81 x 100 / Provenienza: Polonia / Opera No 25; na odwrocie napis flamastrem: Galeria Bischof-Moser-Haus, Stuttgart, Niemcy / Zeitgenössische Polonische Malerei / Ulm, Niemcy.
Obraz reprodukowany w katalogu wystawy: „Rassegna di pittura 1995. Consorso internazionale ‘Claudio Colombo’ 5a edizione. Artisti provenienti da: Germania, Polonia, Ungheria”, Accademia di Belle Arti di Brera, Mediolan,  Regione Lombardia Settore Cultura e Informazione.
„Akompaniament”, 1994
olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. p. d.: Piotr Stawiński VII. 1994. Na odwrocie drukowana naklejka autorska z teksem maszynowym, drukowana naklejka w j. włoskim z tekstem flamastrem: Artista Piotr Stawinski / Titolo dell` opera: „Akompaniament” /Tecnica olio / Misura: 81 x 100 / Provenienza: Polonia / Opera No 25; na odwrocie napis flamastrem: Galeria Bischof-Moser-Haus, Stuttgart, Niemcy / Zeitgenössische Polonische Malerei / Ulm, Niemcy. Obraz reprodukowany w katalogu wystawy: „Rassegna di pittura 1995. Consorso internazionale ‘Claudio Colombo’ 5a edizione. Artisti provenienti da: Germania, Polonia, Ungheria”, Accademia di Belle Arti di Brera, Mediolan, Regione Lombardia Settore Cultura e Informazione.
Cena wywoławcza:
3 300 zł

Poz. , Aukcja nr 155 - 15.10.2016 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 155 - 15.10.2016 - kontakt