15 października 2016 - godz. 16.00

Tadeusz SEWERYN: akwarela, papier, 22,5 x 24 cm,
sygn. p.d.: Capri / Tad. Seweryn.
Na odwrocie  drukowana naklejka z tekstem  atramentem: Cech Artystów Plastyków „Jednoróg” /Miejscowość  Kraków Tow. Przyj. Szt. Piękn. / Imię i nazwisko Tadeusz Seweryn / Tytuł dzieła Capri / Cena 100 zł  Data list-grudz. 1930.
„Capri”, ok. 1930
akwarela, papier, 22,5 x 24 cm, sygn. p.d.: Capri / Tad. Seweryn. Na odwrocie drukowana naklejka z tekstem atramentem: Cech Artystów Plastyków „Jednoróg” /Miejscowość Kraków Tow. Przyj. Szt. Piękn. / Imię i nazwisko Tadeusz Seweryn / Tytuł dzieła Capri / Cena 100 zł Data list-grudz. 1930.
Cena wywoławcza:
1 800 zł

Poz. , Aukcja nr 155 - 15.10.2016 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 155 - 15.10.2016 - kontakt

Marian STROŃSKI: olej, tektura, 19,5 x 16 cm,
sygn. l.d.: M. Stroński / Palermo 924.
Na odwrocie naklejka z pieczątką wypełnioną tekstem atramentem: Nr. 6 / Wystawa prac art. mal. / M. Strońskiego / Tyt. obrazu Palermo. S. Giovanni / Cena 45 / Rodzaj olej, oraz czerwona kredką: 10 / 25.
„Palermo. San Giovanni”, 1924
olej, tektura, 19,5 x 16 cm, sygn. l.d.: M. Stroński / Palermo 924. Na odwrocie naklejka z pieczątką wypełnioną tekstem atramentem: Nr. 6 / Wystawa prac art. mal. / M. Strońskiego / Tyt. obrazu Palermo. S. Giovanni / Cena 45 / Rodzaj olej, oraz czerwona kredką: 10 / 25.
Cena wywoławcza:
2 000 zł