15 października 2016 - godz. 16.00
Galeria Sztuki Współczesnej BWA, Katowice, Al. W. Korfantego 6

Ludwik HOLESZ: olej, płótno, 45 x 60 cm,
sygn. p.d.: Holesz L. / 1973
Na odwrocie dwie pieczęcie autorskie: Holesz Ludwik / Świerklany Dolne / ul. Kucharzówka 38 / pow. Rybnik / Poland. Na górnej listwie krosien  naklejka z tekstem długopisem: „Prehistoria” / 45 x 60 cm.
„Prehistoria”, 1973
olej, płótno, 45 x 60 cm, sygn. p.d.: Holesz L. / 1973 Na odwrocie dwie pieczęcie autorskie: Holesz Ludwik / Świerklany Dolne / ul. Kucharzówka 38 / pow. Rybnik / Poland. Na górnej listwie krosien naklejka z tekstem długopisem: „Prehistoria” / 45 x 60 cm.
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł

Poz. , Aukcja nr 155 - 15.10.2016 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 155 - 15.10.2016 - kontakt