Paweł WRÓBEL „Praca w biedaszybie”, 1982

Aukcja nr 152 - 21.05.2016

„Praca w biedaszybie”, 1982

akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1982 r.
Na ramie l.d. naklejka (pismo maszynowe): „Praca w biedaszybie” – 1982 r.
Obraz był eksponowany na Wystawie Pośmiertnej Twórczości Pawła Wróbla w Muzeum w Zabrzu w 1985.

Cena wywoławcza:
4 700 zł
Cena uzyskana:
13 600 zł

Poz. 2, „Praca w biedaszybie”, 1982 - kontakt