Ewald GAWLIK „Ogród artysty”, 1987

Aukcja nr 152 - 21.05.2016

„Ogród artysty”, 1987

olej, płótno, 75 x 94 cm,
sygn. l.d.: E. Gawlik 87.
Na odwrocie fragment naklejki autorskiej, czerwonym tuszem słabo czytelne informacje Urzędu Konserwatorskiego o wywozie za granicę.

Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
14 400 zł

Poz. 10, „Ogród artysty”, 1987 - kontakt