Paweł WRÓBEL „Na ulicy”, 1978

Aukcja nr 152 - 21.05.2016

Paweł WRÓBEL  „Na ulicy”, 1978
„Na ulicy”, 1978

akryl, płótno, 39 x 47,5 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1978 r.

Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł

Poz. 3, „Na ulicy”, 1978 - kontakt

Paweł WRÓBEL  „Na ulicy”, 1978