Aukcja nr 152 - 21.05.2016

21 maja 2016 - godz. 16.00
Galeria BWA, Katowice, Al. Korfantego 6

Aukcja nr 152 - 21.05.2016

Soter JAXA-MAŁACHOWSKI: akwarela, gwasz, tektura, 25 x 35 cm,
sygn. p.d.: S. Jaxa / 1923.
Podobna kompozycja, zatytułowana „Hel i fala na wielkim morzu”, akwarela, gwasz, tektura, 35 x 50, jest reprodukowana w: K. Łomnicka  „Soter August Jaxa Małachowski”, Kraków 2014, ss. 144-145.
„Brzeg morski”, 1923
akwarela, gwasz, tektura, 25 x 35 cm, sygn. p.d.: S. Jaxa / 1923. Podobna kompozycja, zatytułowana „Hel i fala na wielkim morzu”, akwarela, gwasz, tektura, 35 x 50, jest reprodukowana w: K. Łomnicka „Soter August Jaxa Małachowski”, Kraków 2014, ss. 144-145.
Cena wywoławcza:
3 800 zł
Cena uzyskana:

Poz. , Aukcja nr 152 - 21.05.2016 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 152 - 21.05.2016 - kontakt