Paweł WRÓBEL „Zimowe zabawy”, 1980

„Zimowe zabawy”, 1980

akryl, płótno, 61,5 x 65 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1980 r.

Cena wywoławcza:
5 400 zł
Cena uzyskana:
5 400 zł

Poz. 1, „Zimowe zabawy”, 1980 - kontakt