Paweł WRÓBEL „Święta Barbara”, 1982

„Święta Barbara”, 1982

akryl, płótno, 50 x 68 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1982 r.

Cena wywoławcza:
4 700 zł
Cena uzyskana:
10 100 zł

Poz. 3, „Święta Barbara”, 1982 - kontakt