Paweł WRÓBEL „Huśtawka”, 1975

Paweł WRÓBEL  „Huśtawka”, 1975
„Huśtawka”, 1975

akryl, płótno, 50,5 x 60 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1975 r.

Cena wywoławcza:

Poz. 2, „Huśtawka”, 1975 - kontakt

Paweł WRÓBEL  „Huśtawka”, 1975