Ewald GAWLIK „Dom artysty zimą w Giszowcu”, 1987

„Dom artysty zimą w Giszowcu”, 1987

olej, płótno, 75,5 x 94 cm,
sygn. l.d.: E. Gawlik 87.
Na odwrocie naklejka autorska wypełniona długopisem: Tyt: Dom artysty zimą w Giszowcu / Tech: olej na płótnie / Wym: 75,5 x 94 cm / Wyk: Ewald Gawlik 1987. Czerwonym tuszem słabo czytelne informacje Urzędu Konserwatorskiego o wywozie za granicę.

Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
14 500 zł

Poz. 4, „Dom artysty zimą w Giszowcu”, 1987 - kontakt