10 października 2015 - godz. 16.00

Włodzimierz DMYTRYSZYN: olej, płyta, 60 x 50 cm,
sygn. l.d.: W. Dmytryszyn.
Na odwrocie 2 naklejki,  drukowana autorska metryka obrazu, wypełniona długopisem z tytułem obrazu i jego datą powstania 1961, druga naklejka z autorską dedykacją długopisem: Panu Zygfrydowi Jakobowi / W. Dmytryszyn / Katowice 18 maja 1977.
„Ulica Floriańska w Krakowie ”, 1961
olej, płyta, 60 x 50 cm, sygn. l.d.: W. Dmytryszyn. Na odwrocie 2 naklejki, drukowana autorska metryka obrazu, wypełniona długopisem z tytułem obrazu i jego datą powstania 1961, druga naklejka z autorską dedykacją długopisem: Panu Zygfrydowi Jakobowi / W. Dmytryszyn / Katowice 18 maja 1977.
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:

Poz. , Aukcja nr 146 - 10.10.2015 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 146 - 10.10.2015 - kontakt

Bolesław STAWIŃSKI: akwarela, papier, 19,8 x 28,8 cm,
sygn. l.d.: B. Stawiński;
Obraz był prezentowany na wystawie: „Kolonia artystyczna w Krzemieńcu”, Kazimierz Dolny, VII-IX 2010 i jest reprodukowany w: „W. Odorowski, D. Seweryn-Puchalska „Kolonia artystyczna w Krzemieńcu nad Ikwą”, Muzeum Nadwiślańskie, Kazimierz Dolny, 2010, str. 127.
„Pejzaż z Krzemieńca”, 1941
akwarela, papier, 19,8 x 28,8 cm, sygn. l.d.: B. Stawiński; Obraz był prezentowany na wystawie: „Kolonia artystyczna w Krzemieńcu”, Kazimierz Dolny, VII-IX 2010 i jest reprodukowany w: „W. Odorowski, D. Seweryn-Puchalska „Kolonia artystyczna w Krzemieńcu nad Ikwą”, Muzeum Nadwiślańskie, Kazimierz Dolny, 2010, str. 127.
Cena wywoławcza:
1 200 zł