10 października 2015 - godz. 16.00

Michał Maksymilian REKUCKI: olej, płótno, 68,5 x 95 cm,
sygn. p.d.: M. Rekucki
Obraz dwustronny, na odwrocie kompozycja z postacią siedzącej dziewczyny.
Na odwrocie na krosnach 2 naklejki - drukowana wypełniona atramentem: Towarzystwo Sztuka Podhalańska  w Zakopanem / Wystawa Czechosłowacja / Autor M. Rekucki / Tytuł dzieła przed karczmą / Rodzaj dzieła olej / Cena 400 zł. / Własność autor / Podpis M. Rekucki. Druga naklejka drukowana: Cyril Berka / Spec. obchod obrazy a ramy / Orlová, / Ostravská  (napis nieczytelny).
„Przed karczmą”
olej, płótno, 68,5 x 95 cm, sygn. p.d.: M. Rekucki Obraz dwustronny, na odwrocie kompozycja z postacią siedzącej dziewczyny. Na odwrocie na krosnach 2 naklejki - drukowana wypełniona atramentem: Towarzystwo Sztuka Podhalańska w Zakopanem / Wystawa Czechosłowacja / Autor M. Rekucki / Tytuł dzieła przed karczmą / Rodzaj dzieła olej / Cena 400 zł. / Własność autor / Podpis M. Rekucki. Druga naklejka drukowana: Cyril Berka / Spec. obchod obrazy a ramy / Orlová, / Ostravská (napis nieczytelny).
Cena wywoławcza:
4 700 zł

Poz. , Aukcja nr 146 - 10.10.2015 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 146 - 10.10.2015 - kontakt