10 października 2015 - godz. 16.00

Ewald GAWLIK: olej, płótno, 75,5 x 94 cm,
sygn. l.d.: E. Gawlik 87.
Na odwrocie naklejka autorska wypełniona długopisem: Tyt: Dom artysty zimą w Giszowcu / Tech: olej na  płótnie / Wym: 75,5 x 94 cm / Wyk: Ewald Gawlik 1987. Czerwonym tuszem słabo czytelne informacje Urzędu Konserwatorskiego  o wywozie za granicę.
„Dom artysty zimą w Giszowcu”, 1987
olej, płótno, 75,5 x 94 cm, sygn. l.d.: E. Gawlik 87. Na odwrocie naklejka autorska wypełniona długopisem: Tyt: Dom artysty zimą w Giszowcu / Tech: olej na płótnie / Wym: 75,5 x 94 cm / Wyk: Ewald Gawlik 1987. Czerwonym tuszem słabo czytelne informacje Urzędu Konserwatorskiego o wywozie za granicę.
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
14 500 zł

Poz. , Aukcja nr 146 - 10.10.2015 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 146 - 10.10.2015 - kontakt

Paweł STOLORZ: akwarela, karton, 49 x 66 cm,
sygnatura i opis autorski na odwrocie atramentem: Rob fiez  Stolorz Paweł lat 63 / Szopienice /  Wieczorka  N 11. / Pla Wolności Mysłowice.; ołówkiem: Tyt. Sosnowiec II, oraz szkic z fragmentem architektury i pomnikiem.
„Pejzaż miejski”, 1957
akwarela, karton, 49 x 66 cm, sygnatura i opis autorski na odwrocie atramentem: Rob fiez Stolorz Paweł lat 63 / Szopienice / Wieczorka N 11. / Pla Wolności Mysłowice.; ołówkiem: Tyt. Sosnowiec II, oraz szkic z fragmentem architektury i pomnikiem.
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł