Paweł WRÓBEL „Zabawa”, 1975

Aukcja nr 143 - 09.05.2015

Paweł WRÓBEL „Zabawa”, 1975
„Zabawa”, 1975

akryl, płótno, 45,5 x 65,5 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1975 r.

Cena wywoławcza:
4 600 zł
Cena uzyskana:

Poz. 2, „Zabawa”, 1975 - kontakt

Paweł WRÓBEL „Zabawa”, 1975