Romana LIPEŻ „Portret kobiety”, 1982

Aukcja nr 143 - 09.05.2015

„Portret kobiety”, 1982

olej, płyta, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Lipeż 1982

Cena wywoławcza:
1 500 zł

Malarka urodzona we Lwowie. W latach 1944-1950 studiowała w krakowskiej ASP, w 1960 uzyskała dyplom u profesor Hanny Rudzkiej-Cybisowej.

Poz. 7, „Portret kobiety”, 1982 - kontakt