Aukcja nr 143 - 09.05.2015

9 maja 2015 - godz. 16.00

Aukcja nr 143 - 09.05.2015

Alexander Iwanowicz SAUERWEID: akwaforta kolorowana, papier naklejony na karton,  15,1 x 18,3 cm,
sygn. na płycie l.d.: Dessiné et gravé par Al. Sauerweid.; monogramem wiązanym na płycie p.d.: AS; wzdłuż górnej krawędzi tytuł: Kalmuck et Kosak d`Ouralck.
„Kałmuk i kozak”
akwaforta kolorowana, papier naklejony na karton, 15,1 x 18,3 cm, sygn. na płycie l.d.: Dessiné et gravé par Al. Sauerweid.; monogramem wiązanym na płycie p.d.: AS; wzdłuż górnej krawędzi tytuł: Kalmuck et Kosak d`Ouralck.
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:

Poz. , Aukcja nr 143 - 09.05.2015 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 143 - 09.05.2015 - kontakt

Aukcja nr 143 - 09.05.2015

Stanisław GADOMSKI: drzeworyt, 13,6 x 15,7 cm,
sygn. oł. p.d.: St. Gadomski 55; l.d. oł.: „Pod Lenino”.
Na odwrocie passe-partout pieczęć autorska oraz  2 naklejki: 1. Pismem maszynowym tytuł grafiki; 2. Drukowana wypełniona ołówkiem CBWA Pl. Małachowskiego 3 Warszawa, okręg Stalinogród. Grafika ze zbiorów rodziny artysty.
„Pod Lenino”, 1955
drzeworyt, 13,6 x 15,7 cm, sygn. oł. p.d.: St. Gadomski 55; l.d. oł.: „Pod Lenino”. Na odwrocie passe-partout pieczęć autorska oraz 2 naklejki: 1. Pismem maszynowym tytuł grafiki; 2. Drukowana wypełniona ołówkiem CBWA Pl. Małachowskiego 3 Warszawa, okręg Stalinogród. Grafika ze zbiorów rodziny artysty.
Cena wywoławcza:
400 zł
Cena uzyskana:

Aukcja nr 143 - 09.05.2015

Stanisław GADOMSKI: drzeworyt, 14,5 x 19 cm,
sygn. oł. p.d.: St. Gadomski 54; l.d. oł.: „Za naszą wolność i waszą” II.
„Za naszą wolność i waszą. Bem w Siedmiogrodzie”, 1954
drzeworyt, 14,5 x 19 cm, sygn. oł. p.d.: St. Gadomski 54; l.d. oł.: „Za naszą wolność i waszą” II. Na odwrocie passe-partout pieczęć autorska oraz 2 naklejki: 1. Pismem maszynowym tytuł grafiki; 2. Drukowana wypełniona ołówkiem CBWA Pl. Małachowskiego 3 Warszawa, okręg Stalinogród. Grafika ze zbiorów rodziny artysty.
Cena wywoławcza:
400 zł