Aukcja nr 143 - 09.05.2015

9 maja 2015 - godz. 16.00

Aukcja nr 143 - 09.05.2015

Piotr STAWIŃSKI: technika mieszana (olej, sadza), płótno, 100 x 81 cm,
sygn. p.d.: Piotr Stawiński III 1994 r.
Na odwrocie naklejka autorska wypełniona pismem maszynowym: „Piotr Stawiński  / „Rozdział 20” / olej, płótno / 100 x  81 cm / rok 1994”, autorski napis flamastrem: „Wystawa Bischof-Moser-Haus, Stuttgart / Gaeria (sic!) Niemcy 1994 r.”, oraz czerwonym flamastrem: MŚK – 5333/ 152 / 94 / poz. 1.
Praca reprodukowana w : „Artyści Bytomia”, wydawca Galeria „Od Nowa 2”, Bytom, 2004, s. 48.
„Rozdział 20”, 1994
technika mieszana (olej, sadza), płótno, 100 x 81 cm, sygn. p.d.: Piotr Stawiński III 1994 r. Na odwrocie naklejka autorska wypełniona pismem maszynowym: „Piotr Stawiński / „Rozdział 20” / olej, płótno / 100 x 81 cm / rok 1994”, autorski napis flamastrem: „Wystawa Bischof-Moser-Haus, Stuttgart / Gaeria (sic!) Niemcy 1994 r.”, oraz czerwonym flamastrem: MŚK – 5333/ 152 / 94 / poz. 1. Praca reprodukowana w : „Artyści Bytomia”, wydawca Galeria „Od Nowa 2”, Bytom, 2004, s. 48.
Cena wywoławcza:
2 700 zł

Poz. , Aukcja nr 143 - 09.05.2015 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 143 - 09.05.2015 - kontakt

Aukcja nr 143 - 09.05.2015

Jan NOWAK: linoryt, 10/15, odbitka wykonana ręcznie bez użycia prasy graficznej,
70 x 42 cm,
sygn. oł. p.d.: Jan Nowak 2003 r.; oł. l.d.: Linoryt 10/15 „Św. Barbara”, oraz monogramem na płycie p.g.: J. N. 2003 r.
(„Szczerze. Linoryty Jana Nowaka”, Muzeum Śląskie w Katowicach, 2014, il. s. 187)
„Święta Barbara”, 2003
linoryt, 10/15, odbitka wykonana ręcznie bez użycia prasy graficznej, 70 x 42 cm, sygn. oł. p.d.: Jan Nowak 2003 r.; oł. l.d.: Linoryt 10/15 „Św. Barbara”, oraz monogramem na płycie p.g.: J. N. 2003 r. Odbitkę prezentowanej grafiki posiada w swoich zbiorach Muzeum Śląskie w Katowicach. („Szczerze. Linoryty Jana Nowaka”, Muzeum Śląskie w Katowicach, 2014, il. s. 187)
Cena wywoławcza:
1 350 zł
Cena uzyskana:

Aukcja nr 143 - 09.05.2015

NIKIFOR KRYNICKI: akwarela, papier, 20,8 x 15 cm,
u dołu napis: „MUSZYNAWSIMIASTOSEŁO100ZŁ”.
Na odwrocie 3 okrągłe pieczęcie z napisem „Mistrz z Krynicy / Nikifor”, pieczęć podłużna „Nikifor – Malarz / Krynica”, oraz ołówkiem: 100 zł.
„Kościół w Muszynie”
akwarela, papier, 20,8 x 15 cm, u dołu napis: „MUSZYNAWSIMIASTOSEŁO100ZŁ”. Na odwrocie 3 okrągłe pieczęcie z napisem „Mistrz z Krynicy / Nikifor”, pieczęć podłużna „Nikifor – Malarz / Krynica”, oraz ołówkiem: 100 zł.
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł