Aukcja nr 143 - 09.05.2015

9 maja 2015 - godz. 16.00

Aukcja nr 143 - 09.05.2015

Stanisław GADOMSKI: akwarela, papier, 24,5 x 33 cm,
sygn. monogramem p.d.: SG. 55.
Na odwrocie pieczęć autorska: „Stanisław Gadomski / Dypl. Artysta Grafik / Stalinogród / ul. Dąbrowskiego 19, m. 4”, oraz ołówkiem: Galeria Extravagance nr 2831.
Praca ze zbiorów rodziny artysty.
„Zimowy widok na kopalnię Katowice”, 1955
akwarela, papier, 24,5 x 33 cm, sygn. monogramem p.d.: SG. 55. Na odwrocie pieczęć autorska: „Stanisław Gadomski / Dypl. Artysta Grafik / Stalinogród / ul. Dąbrowskiego 19, m. 4”, oraz ołówkiem: Galeria Extravagance nr 2831. Praca ze zbiorów rodziny artysty.
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:

Poz. , Aukcja nr 143 - 09.05.2015 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 143 - 09.05.2015 - kontakt