Ewald GAWLIK „Motyw z Janowa”, 1985

Aukcja nr 138 - 25.10.2014

„Motyw z Janowa”, 1985

olej, płyta, 29 x 45 cm,
sygn. l.d.: E. Gawlik 85

Cena wywoławcza:
6 500 zł
Cena uzyskana:

Poz. 10, „Motyw z Janowa”, 1985 - kontakt