Paweł WRÓBEL „Gołębiarze”, 1978

Aukcja nr 138 - 25.10.2014

„Gołębiarze”, 1978

akryl, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P. 1978 r.
Na odwrocie autorski tytuł: Gołymbiaże (sic!), na listwie krosien flamastrem: własność: Seweryn Wisłocki.

Cena wywoławcza:
4 600 zł
Cena uzyskana:
4 600 zł

Poz. 2, „Gołębiarze”, 1978 - kontakt