Aukcja nr 138 - 25.10.2014

25 października 2014 - godz. 16.00
Galeria Miasta Ogrodów, Katowice, ul. Stanisława 4.

Aukcja nr 138 - 25.10.2014

: bransoleta, kolczyki i brosza; granat- almandyn, ziarenka pereł, biała, niebieska i czarna emalia; całość w  złotej, grawerowanej oprawie; waga 36,2 g, złoto pr. 14 (0,585).  Stan zachowania: drobne ubytki i przetarcia emalii, przy broszce brak zawieszki w kształcie wisiorka, lut cynowy i wymieniona szpilka
KOMPLET ZŁOTEJ BIŻUTERII Z EMALIĄ, ok. 1850
bransoleta, kolczyki i brosza; granat- almandyn, ziarenka pereł, biała, niebieska i czarna emalia; całość w złotej, grawerowanej oprawie; waga 36,2 g, złoto pr. 14 (0,585). Stan zachowania: drobne ubytki i przetarcia emalii, przy broszce brak zawieszki w kształcie wisiorka, lut cynowy i wymieniona szpilka
Cena wywoławcza:
10 500 zł

Poz. , Aukcja nr 138 - 25.10.2014 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 138 - 25.10.2014 - kontakt