Aukcja nr 138 - 25.10.2014

25 października 2014 - godz. 16.00
Galeria Miasta Ogrodów, Katowice, ul. Stanisława 4.

Aukcja nr 138 - 25.10.2014

Julian FAŁAT: olej, sklejka, 47,5 x 61 cm,
sygn. l. d.: J Fałat / Bystra.
Na odwrocie pieczątka: „Docent U.J. Dr T.Dobrowolski / zaprzysiężony biegły sadowy”.
Prezentowany obraz był w 1984 opiniowany przez Komisję Główną P.P. DESA i sprzedawany w Oddziale Śląskim.
„Zima w Beskidach”
olej, sklejka, 47,5 x 61 cm, sygn. l. d.: J Fałat / Bystra. Na odwrocie pieczątka: „Docent U.J. Dr T.Dobrowolski / zaprzysiężony biegły sadowy”. Prezentowany obraz był w 1984 opiniowany przez Komisję Główną P.P. DESA i sprzedawany w Oddziale Śląskim.
Cena wywoławcza:
29 500 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł

Poz. , Aukcja nr 138 - 25.10.2014 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 138 - 25.10.2014 - kontakt