Aukcja nr 138 - 25.10.2014

25 października 2014 - godz. 16.00
Galeria Miasta Ogrodów, Katowice, ul. Stanisława 4.

Aukcja nr 138 - 25.10.2014

Ludwik WIESIOŁOWSKI: olej, płótno, 92 x 44 cm,
sygn. p.d.: Ludwik Wiesiołowski / 1886 anno.
Na odwrocie pieczęć owalna z częściowo czytelnym tekstem: Pałac Sztuki / (?) / w Krakowie,
na bocznej listwie pieczęć: Farb…/ Płótna Malarskiego / i Wszelkich Przedmiotów.
Kartonik P.P. DESA w Warszawie z metryczką obrazu.
„Amor i dziewczyna”, 1886
olej, płótno, 92 x 44 cm, sygn. p.d.: Ludwik Wiesiołowski / 1886 anno. Na odwrocie pieczęć owalna z częściowo czytelnym tekstem: Pałac Sztuki / (?) / w Krakowie, na bocznej listwie pieczęć: Farb…/ Płótna Malarskiego / i Wszelkich Przedmiotów. Kartonik P.P. DESA w Warszawie z metryczką obrazu.
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:

Poz. , Aukcja nr 138 - 25.10.2014 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 138 - 25.10.2014 - kontakt