Aukcja nr 138 - 25.10.2014

25 października 2014 - godz. 16.00
Galeria Miasta Ogrodów, Katowice, ul. Stanisława 4.

Aukcja nr 138 - 25.10.2014

Ewald GAWLIK: olej, płyta pilśniowa, 14 x 19,5 cm,
sygn. monogramem p.d.: E. G. 1990.
Na odwrocie autorska naklejka pismem maszynowym: Tytuł: Pejzaż śląski / Wymiar: 15 x 20 cm / Techn.: olej na płycie pilśn. / Wykonał: Ewald Gawlik / KWK „Staszic” – Katowice – 1990 r. -
„Pejzaż śląski”, 1990
olej, płyta pilśniowa, 14 x 19,5 cm, sygn. monogramem p.d.: E. G. 1990. Na odwrocie autorska naklejka pismem maszynowym: Tytuł: Pejzaż śląski / Wymiar: 15 x 20 cm / Techn.: olej na płycie pilśn. / Wykonał: Ewald Gawlik / KWK „Staszic” – Katowice – 1990 r. -
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł

Poz. , Aukcja nr 138 - 25.10.2014 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 138 - 25.10.2014 - kontakt

Aukcja nr 138 - 25.10.2014

NIKIFOR KRYNICKI: akwarela, gwasz, karton, 21 x 14,8 cm,
u dołu napis: „SŁYOWAWIESSEŁOZŁ100.
Na odwrocie 2 okrągłe pieczęcie z napisem „Pamiątka z Krynicy / Nikifor Artysta Malarz”,
oraz  napis ołówkiem: Potoplak Alfred / Wydz. Arch. Rok ak. 51/51.
„Drewniany kościół”
akwarela, gwasz, karton, 21 x 14,8 cm, u dołu napis: „SŁYOWAWIESSEŁOZŁ100. Na odwrocie 2 okrągłe pieczęcie z napisem „Pamiątka z Krynicy / Nikifor Artysta Malarz”, oraz napis ołówkiem: Potoplak Alfred / Wydz. Arch. Rok ak. 51/51.
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
4 100 zł